Dienst van zondag 19 mei 2019

Laatst bijgewerkt: vrijdag 24 mei 2019 Gepubliceerd: zondag 12 mei 2019 Geschreven door Harm Tolsma

Kerk- en Schooldienst

ditmaal wéér in kerkelijk centrum "Rehoboth" te Metslawier

Aanvang dienst: 9.30 uur

Voorganger: ds. Lubbert Adema

Te zingen lied voor de dienst uit het nieuwe liedboek: gezang 655: 1 en 5

De collecten zijn voor: 1. Kerk 2. Diaconie

Invulling dienstdoende koster: Pieter Tamminga, Metslawier 

Deze zondag is er een Kerk- en Schooldienst in "Rehoboth", waaraan personeel en kinderen van "De Rank" zullen meewerken. We staan samen stil bij het verhaal van Naomi en Ruth, die in een moeilijke tijd elkaar helpen. En die door alle mensen om hen heen die hen willen helpen, voelen dat ze altijd bij God mogen komen schuilen. Het thema is: Mag ik dan bij jou schuilen? Je kent die regel vast wel uit het bekende liedje van Claudia de Breij. Nu schoolkinderen meedoen, hopen we natuurlijk dat ouders, broers en zussen, pakes en beppes enz. ook komen kijken en luisteren.


Hits: 2501